Strzelec zagra o Superligę.

Baraże o Superligę - przeciwnikiem Strzelca będzie Energa KTS Toruń
Dobra wiadomość dla kibiców tenisa stołowego, którzy kibicują zawodnikom GMKS Strzelec Frysztak. Po dobrym sezonie tenisiści uplasowali się na drugiej pozycji w 1. lidze grupa południowa i zagrają baraże o Superligę tenisa stołowego. Przeciwnikiem Strzelca będzie drużyna Energa KTS Toruń zwycięzca grupy północnej.
Rywal niezwykle mocny mający w swoich szeregach m.in: Cazuo Matsumoto - uczestnika Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, Tomasza Kotowskiego - aktualnego brązowego medalistę Mistrzostw Polski seniorów, nr 1 w kraju na liście ogólnopolskiej. Ponadto w składzie gości zagra wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Konrad Kulpa oraz Damian Węderlich.
Po spadku z Superligi działacze z Torunia postawili przed drużyną cel jakim jest szybki powrót do jednej z najlepszych lig w Europie. W rundzie zasadniczej grupy północnej Energa Toruń zremisowała tylko jeden mecz, pozostałe pewnie wygrywając. - można przeczytać o rywalu Strzelca na oficjalnym profilu FACEBOOK tenisistów z Frysztaka 

Pierwszy mecz zostanie rozegrany we Frysztaku już w najbliższy czwartek - 31 czerwiec - o godzinie 16:00 w sali gimnastycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego we Frysztaku. ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA!

Mecz rewanżowy zostanie rozegrany 4 czerwca - poniedziałek) o godzinie 16:00.