Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Sukcesy artystyczne uczniów z ZS Stępina.

Reprezentanci z ZS Stępina. Foto: ZS Stępina - Facebook
24 kwietnia odbył się XV Wojewódzki Konkurs Recytatorski i Poezji Śpiewanej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Rzeszowie. Po raz kolejny Zespół Szkół w Stępinie wystawił swoich reprezentantów w obydwóch kategoriach - recytacja i śpiew. Tegoroczny jubileuszowy konkurs odbywał się pod hasłem "Dla niepodległej 1918-2018".

Jurorami w tegorocznym konkursie byli: pani Beata Romanek - starszy wykładowca Uniwersytetu Rzeszowskiego, pani Beata Zarembianka - aktorka teatru im. Wandy Siemaszkowej oraz teatru Bo tak, pani Katarzyna Hudzicka-Chochorowska - historyk z Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie i pan Sebastian Stachurski - muzyk z Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie.

W XV konkursie reprezentanci z ZS Stępina nie zawiedli i wywalczyli nagrody i wyróżnienia. W Kategorii recytacja 3 miejsce zajął Huber Kudłacz, którego opiekunem przygotowującym była Pani Anna Maraj. Huber w konkursie recytował wiersz "Warszawa", Krzysztof Kamil Baczyński.

Druga kategoria w konkursie to piosenka. Również w tej kategorii uczniowie z ZS Stępina mogą pochwalić się nagrodą. W tegorocznym konkursie instrumentalno-wokalny ,,Forever Young" zdobył wyróżnienie. Młodzi artyści zaśpiewali utwór "Byś wolny był" Zespół Dziewczyny Anna Szafraniec i Aleksandra Nowak.

Kiedy na scenie pojawili się ubrani w czarne skórzane kurtki członkowie zespołu Forever young i zaczęli swój występ to aż... zaiskrzyło - tak opisują występ zespołu z Stępiny organizatorzy. Link do strony, kliknij tu!
Zespól w składzie: Justyna Chyłek, Gabriela Czech, Patrycja Kudłacz, Aleksandra Ziobrowska, Paulina Dziok, Patrycja Armata, Jakub Trzeciak. uczniów do konkursu przygotowywali: pani Anna Maraj, pan Piotra Świrada i pan Janusza Strzępka. Serdecznie gratulujemy młodym artystą i ich nauczycielom, opiekunom

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad