Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

130 dzieci na kajakowym weekendzie dziecka.


W sobotnie popołudnie nad Wisłokiem i placu rekreacyjnym w Kobylu odbyła się kolejna edycja wspaniałej inicjatywy organizowanej dla najmłodszych mieszkańców gminy Frysztak i sąsiednich gmin. Kajakowy weekend dziecka to impreza sportowo rekreacyjna z elementami edukacyjnymi.Najważniejszym elementem „Kajakowego Weekendu Dziecka” była dobra zabawa, integracja i uczciwa rywalizacja zgodnie z ideą FairPlay. Kajakowy Weekend Dziecka pokazał, że współpraca dla dobra dzieci i rozwoju kajakarstwa przynosi efekty i daje przykład tego, że region Doliny Wisłoka jest atrakcyjnym miejscem do rodzinnego spędzania czasu. - można przeczytać na stronie GOSiR.Frysztak.pl
Każdy młody kajakarz otrzymał wspaniały medal od organizatorów.
Dzięki wspaniałej organizacji do Kobyla zjechało 130 dzieciaków, które w większości pierwszy raz spróbowały kajakarstwa i zobaczyły jak rzeka Wisłok wygląda z innej perspektywy. Dzieciaki miały również zorganizowane zajęcia na placu - zabawy, gry, zajęcia plastyczne. Ciepły posiłek i wata cukrowa, która była gwiazdą popołudnia była dostępna dla wszystkich uczestników kajakowego weekendu dziecka. Cały dzień spędzony wspólnie z rodzicami na pewno zostanie zapamiętany na długo.

Więcej zdjęć znajdą Państwo na stronie GOSiR.Frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu. Filmy, przekazy na żywo znajdą Państwo na naszej stronie Facebook - Frysztak24.pl, link - kliknij tu. Kajakowy weekend dziecka odbywał się pod naszym patronatem medialnym.ORGANIZATORZY I PARTNERZY:

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad