DZF 2018 | POD PRĄD - P.A.G.E.


Czwarty zespół, który wystąpi podczas POD PRĄD - Festiwal Rozmaitości Scenicznych będzie P.A.G.E. Z pośród finałowej piątki to własnie oni - P.A.G.E. maja najbliżej na sobotni koncert. P.A.G.E to zespół z Rymanowa grający ciężkie brzmienia. P.A.G.E to również najbardziej liczny skład podczas tegorocznego festiwalu. Pięciu zdolnych muzyków tworzących zespół P.A.G.E to: Jakub Chmiel - Wokal, Wojciech Maślany - Gitara Rytmiczna, Marcin Chodorowski - Gitara Solowa, Łukasz Tomkiewicz - Perkusja, Adrian Adik Jarosz - Bas


Zespół powstał w 2013 roku. Członkowie grupy spotkali się wcześniej w zespole New Gephard. Nazwa P.A.G.E została zaczerpnięta z dawnego zespołu wokalisty Jakuba. Zgrany kwintet zapisuje nową stronę swej historii w rozdziale ciężkie brzmienia. Charakterystyczne dla zespołu są kompozycje oparte na ciężkim brzmieniu gitar i melodyjnych refrenach oraz mocne, czasem dosadne teksty mówiące o sprawach, które są dla nas słuchaczy niewygodne.
P.A.G.E zagrał ponad 100 koncertów w różnych stronach Polski. Dzielił scenę z czołówką polskiej sceny rockowej. Ma na swoim koncie także występy na festiwalach w kraju jak i za granicą. Ponadto odniósł sukcesy na licznych przeglądach. P.A.G.E to zespół nieokiełznany i lubi wdzierać się w umysły słuchaczy i pozostawiać tam niezapomniane wrażenia. Obecnie zespół wydał swoją debiutancką płytę pt ”ONLINE”
 P.A.G.E swój koncert rozpoczną o godzinie 22:00 i zagrają jako 4 zespół podczas tegorocznego festiwalu POD PRĄD - Frysztak 2018. POD PRĄD - Festiwal Rozmaitości Scenicznych odbywa się w ramach Dni Ziemi Frysztackiej 2018.

Przydatne linki z informacjami o zespole:
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz