Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Masz moc zmieniać historie ludzi w potrzebie! Bądź lokalnym Herosem!


Herosie, dołącz do Paczki lub Akademii! Nadaj nowy sens swojemu zaangażowaniu. Pokieruj zespołem wolontariuszy i wspólnie odmieńcie życie ludzi w potrzebie w swojej okolicy. To mądra pomoc, która naprawdę działa. Mądra, bo jej celem jest wyrwanie rodzin z zaklętego kręgu biedy, trudności i bezsilności, pomoc dzieciom z porażkami w szkole czy wsparcie samotnych seniorów w ich walce o godność. Nie czekaj wejdź na www.superw.pl i zgłoś się. Rekrutacja trwa do 30 czerwca. Kolejność zgłoszeń ma znaczenie!


Bądź dla nich zmianą. Tu i teraz może być lepsze dzięki Tobie! Zostań Liderem SZLACHETNEJ PACZKI lub AKADEMII PRZYSZŁOŚCI!

Lider Paczki - kim jest?
Lider Paczki to lokalny bohater. Jest sercem Paczki w każdym z 670 rejonów, na które podzielona jest Polska. Ma odwagę i energię – zarządzając zespołem Wolontariuszy w swojej okolicy, wpływa na otoczenie i zmienia historie życia ludzi w potrzebie. Jego drużyna dociera do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji i określa, jaki rodzaj mądrej pomocy da im szansę na realną poprawę! Życie ubogich rodzin, niepełnosprawnych czy samotnych seniorów może zmienić się dzięki Tobie. Lider nie czeka z założonymi rękami, tylko działa. Tu i teraz. Razem z Paczką i Ty zmień świat wokół siebie.

Lider Akademii - kim jest?
Lider Akademii to lokalny bohater, który daje nadzieję na zmianę historii życia dzieciom z trudnościami w szkole. Jest sercem Akademii w jednym z 240 kolegiów w całej Polsce. Wyobraź sobie, że masz 10 lat. Nie idzie Ci w szkole, porażka goni porażkę, jesteś outsiderem i jest tylko gorzej. Pomocy nie masz w domu, w szkole nie mogą do Ciebie dotrzeć. Nie ma nikogo, kto przerwie to błędne koło. Właśnie takim dzieciom z pomocą przychodzi Akademia Przyszłości. Ale bez lidera nie będzie jej w Twojej okolicy.
To dzięki Tobie dziesiątki dzieci mogą zacząć wygrywać swoje życie! Pomóż im podjąć walkę! Aż 96% dzieci po udziale w Akademii zaczyna wierzyć w siebie! TO DZIAŁA!
Jakie będą Twoje zadania?


 • TEAM BUILDING: zbudujesz zespół wolontariuszy i będziesz zarządzał jego pracą oraz dbał  o rozwój jego członków.
 • WPŁYW NA POTRZEBUJĄCE RODZINY ORAZ DZIECI: połączysz dzieci / rodziny w potrzebie z Darczyńcami, którzy zaangażują się w mądrą pomoc.
 • ORGANIZACJA EVENTÓW: zorganizujesz Finał ogólnopolskiego projektu pomocowego w Twoim rejonie (Paczka) lub niesamowite wydarzenia z udziałem dzieci i wolontariuszy (Akademia)
 • AUDYT: stworzysz podsumowanie projektu w Twoim rejonie/kolegium, które pozwoli na rozwój w kolejnej edycji.
Zgłoś się, jeżeli:
 • Ideały są dla Ciebie ważne i pragniesz zmieniać świat
 • Wyzwanie, to dla Ciebie szansa na rozwój
 • Potrafisz współpracować z innymi – jesteś otwarty na drugiego człowieka
 • Masz motywację do rozwoju i chcesz podjąć wysiłek – jesteś gotowy, by intensywnie pracować
 • Masz skończone 18 lat.
Jak zostać Liderem?
 1. Wypełnij krótki formularz na stronie www.superw.pl
 2. Przyjdź na spotkanie grupowe, gdzie dowiesz się wszystkiego o byciu Liderem
 3. Przejdź rozmowę rekrutacyjną ze swoim przyszłym koordynatorem
 4. Podejmij decyzję o rozpoczęciu największego wyzwania swojego życia
 5. Podpisz niezbędne dokumenty i zacznij działać
R E K L A M A

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad