Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

DZF 2018 | POD PRĄD - Podejrzani o współudział

Podejrzani o Współudział to pierwszy zespół, który zagra na POD PRĄDzie
Pierwszym zespołem, który wystąpi na frysztackiej scenie podczas POD PRĄD - Festiwal Rozmaitości Scenicznych jest zespół "PODEJRZANI o WSPÓŁUDZIAŁ". Czteroosobowy zespół młodych zdolnych muzyków, artystów zagra o główną nagrodę festiwalu. Zespół Podejrzani o Współudział jest wynikiem przeznaczenia. - pierwsze zdanie o zespole jakie można przeczytać na ich oficjalnej stronieZespół Podejrzani o współudział zagra jako pierwszy podczas festiwalu, który odbędzie się 30 czerwca w ramach Dni Ziemi Frysztackiej 2018. Koncert zespołu rozpocznie się o godzinie 19:00 scena Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku, sportowa 30.

Zespół Podejrzani o Współudział jest wynikiem przeznaczenia. Gdyby nie to, że pewien właściciel baru, umówił przez przypadek dwa koncerty na raz nigdy by nie powstał. A jednak istnieje i dzieli się z postronnymi swoją muzyką, żenującym dowcipami oraz specyficznym podejściem do życia. Jeżeli kiedykolwiek trafiłeś na nasz koncert, na pewno jesteś innym człowiekiem. Aby dowiedzieć się jaki jest skład, trzeba posiadać pewne zdolności matematyczne. Otóż, formalnie jest ich trzech, rzeczywiście jest ich sześciu. Stale ponury i wiecznie niezadowolony Pan Agresth (gitara, wokal i bóg wie co jeszcze), równie apatyczny i szalenie nieprzyjemny Dzyndzel (gitara i miejmy nadzieję że nie wokal) oraz 3 osoby w jednej: Paweł Jerzy Gorgoń. Z zawodu prezes, w zespole kierowca (czasem gra na basie).
17 marca 2018 roku doszedł nam członek... Członkiem tym jest Hubert Kaczmarczyk, porwaliśmy go z pobliskiego gimnazjum i wtrąciliśmy do sali prób (której nie ma). Wręczono mu skrzynkę po pomarańczach i zmuszono do dudnienia na niej. Tak oto narodziła się pełna sekcja rytmiczna Podejrzanych o Współudział! 

Przydatne link z informacjami o zespole:

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad