"Zachodźże słoneczko" na frysztackim rynku


W poniedziałkowy wieczór na frysztackim rynku odbył się fantastyczny spektakl w wykonaniu grupy tańca współczesnego ZygZak zatytułowany "Zachodźże słoneczko". O godzinie 22:00 na placu św. Floriana rozpoczął się koncert Zygzaka zainspirowany kulturami, które kiedyś mieszały i przenikały się we Frysztaku Pomysłodawcą spektaklu i choreografii była Agata Skiba instruktor tańca w Gminnym Ośrodku Kultury.Cały koncert zadedykowany był pamięci Eligiusza Marcinkowskiego. To dzięki staraniom między innymi Pana Eligiusza we Frysztaku już ponad 30 lat mieszkańcy mogą uczyć się w obecnym budynku Szkoły Podstawowej przy ulicy Piętniewicza.


Dla frysztaczan przybyłych na plac św. Floriana tańczyły: Małgorzata Dunajska, Klaudia Stasiowska, Emanuela i Ilaria Muszyńskie, Anita Mikuszewska, Nina Stopa, Monika Godek oraz Karolina Winiarska.

Śpiew na potrzeby spektaklu: Hanna Szczęch, Karolina Winiarska i Magdalena Winiarska.


R E K L A M A

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

1 - ilość komentarzy :

  1. Kawał dobrej roboty... Gratulacje dla aktorów i organizatorów.
    Marek Armata

    OdpowiedzUsuń