Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

"Premia górska" we Frysztaku dla STARKa


Podczas 29. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków kolarze przejechali blisko 800 kilometrów podzielonych na 5 etapów. W czasie 3 etapu z Jasła do Stalowej Woli kolarze przejechali przez gminę Frysztak a w samym Frysztaku na rynku była usytuowana premia górska 2 kategorii.


Premia Górka była usytuowana na frysztackim rynku dokładnie na 18 kilometrze od startu z jasielskiego rynku. Frysztacką premię wygrał STARK Immanuel z Niemiec (P&S Team THÜRINGEN), który zdobył 5 punktów, drugi był Ukrainiec BUTS Vitaliy - 3 punkty. Kolejnym zawodnikiem był Polak PATERSKI Maciej z grupy WIBATECH MERX 7R, który zdobył 2 punkty. Ostatni punkt zdobył Rosjanin KOMIN Aleksandr  za zajęcie czwartego miejsca na PG we Frysztaku.


Z Frysztaka kolarze pojechali przez Pułanki, Cieszynę w kierunku Stalowej Woli. 3 etap 29. MWK "Solidarności i Olimpijczyków wygrał Rosjanin STASH Mamyr z czasem 3h 22'01". Najlepszy Polakiem okazał się KOMAR Mateusz z grupy VOSTER ATS Team, który uplasował się na 6 pozycji.

Więcej zdjęć autorstwa Joanny Pasek znajdą Państwo w naszej galerii zdjęć lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!


Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad