Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

OSP Frysztak w ogólnopolskim konkursie.

Ochotnicza Straż Pożarna Frysztak powalczy z 12 innymi jednostkami z całego kraju w konkursie "Ochotnicza Straż Pożarna w służbie mieszkańców wsi"organizowanym przez Agencje Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Strażacy z Frysztaka zwyciężyli w I etapie - wojewódzkim i teraz będą walczyć o nagrody ogólnopolskie. Główna nagroda to defibrylator ADE - Zautomatyzowany Defibrylator Zewnętrzny, nagroda za drugie miejsce to zestaw treningowy fantom + defibrylator za trzecie miejsce organizator przewidział pilarkę spalinową renomowanej firmy.

Jak będzie wyglądał drugi etap - to głosowanie internautów. Od 27 sierpnia do 2 września - BARDZO KRÓTKO - potrwa internetowe głosowanie na najlepszy projekt - na "najlepszą jednostce OSP w Polsce". Internetowe głosowanie będzie odbywać się na stronie Facebook - Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - bezpośredni link, kliknij tu!

W imieniu strażaków z Frysztaka prosimy Państwa o aktywny udział w konkursie - ochotnicy liczą na Państwa głosy. "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek".

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad