Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Piłka nożna - ligi seniorów ruszyły.


W dniach 18 i 19 sierpnia ruszyły ligi piłki nożnej w których grają zespoły Orła Lubla i Strzelca Frysztak. Przypomnijmy Orzeł sezon 2018/2019 rozgrywa w A klasie - Krosno III a Strzelec sezon 2018/2019 rozgrywa w A klasie - Dębica I.

Dziś 19 sierpnia swoje pierwsze spotkanie (mecz wyjazdowy) na A klasowych boiskach rozegrał Orzeł Lubla. Przeciwnikiem seniorów z Lubli był zespół Gaudium Łężyny. Drużyny w pierwszym meczu nowego sezonu podzieliły się punktami, po 90 minutach meczu padł wynik 1:1.

Seniorzy Orla Lubla niedzielne spotkanie zagrali w składzie: Ciszewski - A.Urbanek, Hap, Łukaczyński, Hendzel - Surma, Sułkowski, Ziobrowski, K.Urbanek - S.Majewski, M.Majewski oraz Czernicki, Szopa, Szot

Liga w której gra Strzelec również wystartowała w ten weekend (18 - 19 sierpnia). Po losowaniu drużyna seniorów z Frysztaka w pierwszej kolejce pauzowała. W A klasie - Debica I gra nieparzysta liczba zespołów. Strzelce ligę "zainauguruje" w 2. kolejce, która odbędzie się 25-26 sierpnia. Frysztacki zespół zagra na własnym boisku, przeciwnikiem Strzelca będzie Strażak Lubzina. Mecz zostanie rozegrany 26 sierpnia (niedziela) początek godzina 11:00

Więcej o drużynach z terenu gminy Frysztak znajdą Państwo na oficjalnych stronach oraz stronach na Facebooku - linki poniżej:

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad