Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Frysztak najlepszy w 7. turnieju o puchar Wójta

W niedzielne popołudnie w 7. turnieju o puchar wójta rywalizowało 7. drużyn reprezentujących miejscowości z terenu gminy Frysztak. W tegorocznej edycji zagrały reprezentacje: Cieszyny, Frysztaka, Glinika Dolnego, Glinika Średniego, Kobyla, Pułanek oraz Twierdzy.Turniej rozpoczął się o godzinie 14:00 od oficjalnego otwarcia i powitania wszystkich drużyn przez Wójta Gminy Frysztak Jana Ziarnika i Dyrektora GOSiR Frysztak Marka Armatę. Początek turnieju to gra w 2. grupach systemem "każdy z każdym", po rozegranych meczach w grupach przyszedł czas na półfinały i mecz o zwycięstwo w tegorocznym turnieju. Najlepszym zespołem w 2018 roku podczas 7. turnieju o puchar Wójta została reprezentacja Frysztaka.
W tegorocznych zawodach zabrakło Glinika Górnego, który był dwukrotnym zwycięzcą i miał szansę przejąć przechodni puchar na własność. Drużynę z Glinika Górnego oczywiście usprawiedliwiamy i rozumiemy sytuację związaną z udziałem mieszkańców tej miejscowości w lidze zrzeszonej PZPN oraz wyjazdem zagranicznym. Pozdrawiamy i i dziękujemy za dobre chęci. - można przeczytać na stronie organizatora gosir.frysztak.pl
Jak co roku i tym razem atmosfera podczas turnieju był fantastyczna. Pomimo że każda z drużyn składała się z amatorów to wola walki widoczna we wszystkich meczach i każdy z zawodników dawał z siebie 100%. W tym roku najlepsi na boisku okazali się zawodnicy reprezentujący Frysztak na drugim miejscu uplasowali się piłkarze Cieszyny, ostatnie miejsce na pudle wywalczyli mieszkańcy Glinika Średniego. 4 miejsce dla Kobyla, 5. miejsce dla zawodników z Twierdzy, 6 miejsce dla Pułanek a ostatnie miejsce 7. w tegorocznym turnieju dla reprezentacji Glinika Dolnego.


     
Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad