Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Zabawa taneczna z Wymiataczami

Rada Rodziców przy Przedszkolu Publicznym we Frysztaku organizuje zabawę taneczną - zabawa jest ogólnodostępna. Zabawa taneczna odbędzie się 6 października, rozpoczęcie o godzinie 18:00 w sali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Do zabawy przygrywał będzie zespół Wymiatacze.

Impreza jest biletowana 50 złotych od osoby z ograniczoną ilością miejsc. Dochód z imprezy zostanie przekazany na wspaniałą wycieczkę dla przedszkolaków. Rada rodziców ma w planie wyjazd od Siedliska Janczar w Pstrągowej.

Jeśli chcą Państwo wziąć udział w tej wspaniałej zabawie wystarczy zapisać się u Pań: Moniki Jaracz - 726349176 lub Marii Szopa - 602834872. Oraz wpłacić wpisowe na rachunek rady rodziców pod numer: 57 9168 1027 5502 0330 3000 0010. Panie Monika oraz Maria udzielą również dodatkowych informacji.

Zabawa odbywa się przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji we Frysztaku oraz pod naszym patronatem medialnym.

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. Organizatorom gratuluję pomysłu, a uczestnikom życzę udanej zabawy. Bardzo się cieszę, że kolejny raz sala gimnastyczna Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku zamieni się w salę taneczną, na której będą się działy dobre rzeczy dla innych …

    Marek Armata

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad