Desktop Image Mobile Image

REKALMA B1 - 2

Strzelec z 5. wygraną, Orzeł na remis.

Piłkarze Strzelca Frysztaka nie zwalniają tempa i wygrywają kolejne spotkanie w obecnym sezonie A klasy - Dębica I. To 5. wygrana z rzędu Strzelca, który jest liderem swojej ligi z dorobkiem 15 punków. Trochę gorzej radzi sobie Orzeł, który na wyjeździe wywalczył tylko jeden punkt.

Strzelec swoje spotkanie w ramach 6. kolejki rozegrał na własnym boisku już w sobotę. Przeciwnikiem frysztackich piłkarzy był zespół Plon Klęczany. W meczu Strzelca z Klęczanami to goście mogli jako pierwsi objąć prowadzenie ale w 44. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Kuba Feret. Druga połowa to już dominacja Strzelca, 3 zdobyte gole dające 3 punkty Strzelcowi. Brami dla Strzelca zdobyli: Marcin Pilut x2 w 44 minucie i 75 minucie. W 83 minucie wyniku ustalił Kacper Czernicki. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie strzelec.frysztak.pl

Orzeł swoje spotkanie rozgrywał w niedzielę o godzinie 15:30. W 6. kolejce na wyjeździe seniorzy z Lubli mierzyli się z Zamczyskiem Mrukowa. W dzisiejszym spotkaniu obie drużyny podzieliły się punktami a na tablicy wyników po 90 minutach widniał wynik 1:1. Po 6 kolejkach Orzeł na swoim koncie ma 5 punktów i zajmuje 9 miejsce w tabeli A klasy - Krosno III. Więcej informacji o piłkarzach Orła na stronie ksorzel.futbolowo.pl