REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

Badminton "rośnie" w siłę.

Dzięki zaangażowaniu trenerów z Międzyszkolnego Klubu Sportowego "Skarbek" Gogołów, badminton, najszybsza gra rakietowa na świecie jest coraz bardziej popularna wśród młodych mieszkańców Gminy Frysztak. Systematyczne treningi dają również efekty w postaci pierwszych medali na zawodach.

22 września w Szczucinie odbył się Ogólnopolski Turniej dzieci, żaków, młodzików młodszych w badmintonie – Podkarpacki CUP 2018. Klub MKS „Skarbek” Gogołów reprezentowało 12 zawodników. Jan Wilczek stanął na podium zdobywając w swojej kategorii II miejsce, otrzymał pamiątkowy puchar, medal i dyplom.

Pozostali zawodnicy też pięknie zagrali i również zajęli wysokie miejsca grając w najlepszej szesnastce.
Julia Oszajca V miejsce (przegrała po walce o wejście do ćwierćfinału z zawodniczką z Przemyśla, która ten turniej zwyciężyła)
Ignacy Wiśniowski V miejsce, Przemysław Drzyzga IX m, Wiktor Machowski Xm, Antonina Płaziak IXm, Zuzanna Madziar XIII m, Magdalena Majewska XIII-XVI,
w kategorii młodzik młodszy: Emilia Machowska V miejsce, Aleksandra Janas XII m, Szymon Madziar XIIIm.
Jeszcze raz gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!!!