Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Frysztackie przedszkolaki w konkursie ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY

Przedszkole Publiczne nr 1 we Frysztaku przystąpiło po raz kolejny do konkursu na największą zbiórkę zużytych baterii i telefonów. Konkurs organizowany jest w ramach programu edukacyjnego "zbieraj baterie". W tym roku organizatorzy przyznają aż 180 nagród - (bony). 

Przez cały rok szkolny, uczniowie wspólnie z nauczycielami i rodzicami, zbierają zużyte baterie oraz telefony komórkowe. Pod koniec każdego roku szkolnego Placówki Oświatowe biorą udział w Miesiącu Finałowym zbiórki zużytych baterii oraz telefonów komórkowych, po zakończeniu którego przyznawane są bony.

W odpowiedzi na sygnały płynące od placówek edukacyjnych kolejny raz organizatorzy zmodyfikowali  zasady konkursu. W tym roku rewolucją jest wprowadzenie nowej kategorii konkursowej: ZBIÓRKA ZUŻYTYCH TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH. Łącząc potrzeby bezpiecznego pozbycia się baterii oraz starych, niepotrzebnych telefonów komórkowych, możemy jeszcze bardziej przyczyniać się do pogłębienia wiedzy o właściwym postępowaniu z elektroodpadami.

Jeśli posiadają Państwo zużyte baterie lub telefony komórkowe zachęcamy do oddawania ich do Przedszkola Publicznego nr 1 we Frysztaku w godzinach pracy jednostki. W przedszkolu będą specjalne pojemniki na zużyte baterie i telefony.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad