Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Twierdza - wypadek osobówki z dostawczym.

Około 16:30 doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Twierdza na drodze za rondem w kierunku Jasła. W zdarzeniu drogowym udział brały dwa samochody: osobowy i dostawczy. Na miejsce zostały skierowane jednostki OSP z Frysztaka, Glinika Dolne i Twierdzy oraz PSP ze Strzyżowa. Na miejscu pracują również policjanci oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Miejsce zdarzenia na mapie


Do czołowego zderzenia samochodu osobowego i dostawczego doszło na łuku drogi w miejscowości Twierdza. W samochodach podróżowało w sumie 3 osoby - jedna w osobówce i 2 w dostawczym. 2 osoby zostały poszkodowane i przewiezione do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego na badania diagnostyczne i ewentualne dalsze leczenie. Do jednej z osób do uwolnienia z pojazdu strażacy użyli sprzęty hydraulicznego

Na razie nie jest znana dokładna przyczyna tego zdarzenia drogowego. Na miejscu są i pracują policjanci z KPP w Strzyżowie.

AKTUALIZACJE
  • 21:00 - więcej zdjęć z dzisiejszej akcji na stronie OSP Frysztak - Facebook - link, kliknij tu 
  • 19:35 - Strażacy z OSP Frysztak i Twierdza oraz policjanci zakończyli działania na miejscu zdarzenia. Droga została odblokowana - przejezdna w obu kierunkach. 
  • 17:55 - DROGA CAŁKOWICIE ZABLOKOWANA! Policja wyznaczyła objazdy.
  • 17:50 - Na miejscu darzenia działają OSP Frysztak i OSP Twierdza. Swoje działania zakończyli strażacy z JRG Strzyżów. OSP Glinik Dolny zakończyło działania kilkanaście minut wcześniej.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad