Janusz Zarszyński w najlepszej 10. Super Dyrektorów Szkół.

Już po raz piąty w konkursie organizowanym przez miesięcznik „Dyrektor Szkoły” i kwartalnik „Wczesna Edukacja” wybierany był najlepszy dyrektor placówki oświatowej. I jak co roku był to wybór trudny. Po długich obradach jury pod przewodnictwem dr Danuty Elsner nominowało 12 osób do tytułu Super Dyrektor. Z tego grona kapituła konkursu wyłoniła zwycięzców.

18 października w Warszawie odbyła się finałowa, ogólnopolska gala. Wśród nominowanych do tytułu Super Dyrektora Szkoły był dyrektor Zespołu Szkół w Stępinie Pan Janusz Zarszyński. Pan Janusz znalazł się w najlepszej dziesiątce Super Dyrektorów Szkoły z której jurorzy wybierali tego najlepszego. Serdecznie gratulujemy nominacji i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz