Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Zapisz się na zabawę andrzejkową.

Zabawa Andrzejkowa organizowana przez Stowarzyszenie Kobiet Ziemi Frysztackiej oraz Gminny Ośrodek Kultury wpisała się już na stałe w kalendarz imprez na terenie Gminy Frysztak. W tym roku zabawa andrzejkowa odbędzie się 17 listopada 2018, rozpoczęcie zaplanowane jest o godzinie 18:00

W tym roku gościom, którzy będą brali udział w zabawie do tańca przygrywać będzie zespół Ancora, dobrze znany mieszkańcom gminy. Ciepłe posiłki, pyszne swojskiej jadło i ciekawe niespodzianki powinny zachęcić każdego mieszkańca do spędzenie tego wieczory na zabawie andrzejkowej w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku.
Jest to charytatywna zabawa a dochód z zabawy będzie przeznaczony na zakup leków nierefundowanych dla chorego pana Stanisława Bałabasa chorego na nowotwór złośliwy jelita grubego. Dodatkowo będzie można wrzucać wolne datki na ten sam cel do puszki która będzie postawiona podczas imprezy. Żona pana Stanisława zwróciła cię do nas o pomoc i nie możemy przejść obok nich obojętnie gdyż pani Alina jest położną ,która pracuje na terenie naszej gminy i każda kobieta która urodziła dziecko na pewno ją zna bo niejednej osobie pomogła po porodzie. Jak to mówią dobro wraca więc i my musimy bezinteresownie jej pomóc.- informuje szefowa stowarzyszenia 
W cenie zabawy andrzejkowej: drugie danie obiadowe, deser + dwa ciepłe dania, napoje, wędliny, sałatki oraz wiejski stół na którym będą dwa rodzaje pierogów, żurek, bigos, proziaki, chleb wiejski ze smalcem oraz coś słodkiego.

Już dziś serdecznie zapraszamy. Zapisy prowadzone są w Gminnej Bibliotece Publicznej we Frysztaku w godzinach pracy. Cena biletu to 90 złotych od osoby. Frysztak24.pl patronuje medialnie zabawie andrzejkowej. Dla niezdecydowany mieszkańców, poniżej zamieszczamy film z andrzejek 2017.
Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad