Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Szlaki wytyczone - "13stego" o 13:00 oficjalne otwarcie

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku oraz "Ziemia Frysztacka" Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju zapraszają do udziału w otwarciu nowo oznaczonych szlaków rowerowych. Oficjalne otwarcie szlaków odbędzie się w sobotę 13 października, rozpoczęcie godzina 13:00 na obiekcie GOSiRu we Frysztaku.

Zapraszamy na imprezę, która będzie podsumowaniem blisko półtorarocznej pracy GOSiRu wraz z organizacjami pozarządowymi i mieszkańcami gminy Frysztak oraz podsumowaniem pozyskania środków finansowych przez "Ziemię Frysztacką" - Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju. To właśnie frysztackie stowarzyszenie pozyskało 17000 zł pisząc wniosek pt. "A rower jest wielce OK, Rower jest jak świat" w ramach zadania publicznego: Modernizacja i podnoszenie atrakcyjności już istniejących produktów turystycznych w regionie". Jest to także kolejny element współpracy gmin: Frysztak, Wiśniowa i Wojaszówka w zakresie rozwoju i promocji turystyki. - można przeczytać na stronie ośrodka sportu.
Nowe tabliczki informacyjne na szlakach rowerowych. FOTO: gosir.frysztak.pl
Więcej informacji oraz zdjęcia z prac nad szlakami rowerowymi znajdą Państwo na stronie gosir.frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem, kliknij tu!

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. Super!!
  Staszek Bednarz, Stępina
  P.S.
  Może jako następny szlak zrobić następujący:
  Wiśniowa ( od parku Mycielskich (dąb Józef ) - stara gorzelnia - Janków - dalej działami koło masztów telefonii kom - Zapady - Góra Wysoka ( koło krzyża )- Góra Chełm - Stępina tunel - Pulanki - Frysztak

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad