Szlaki wytyczone - "13stego" o 13:00 oficjalne otwarcie

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku oraz "Ziemia Frysztacka" Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju zapraszają do udziału w otwarciu nowo oznaczonych szlaków rowerowych. Oficjalne otwarcie szlaków odbędzie się w sobotę 13 października, rozpoczęcie godzina 13:00 na obiekcie GOSiRu we Frysztaku.

Zapraszamy na imprezę, która będzie podsumowaniem blisko półtorarocznej pracy GOSiRu wraz z organizacjami pozarządowymi i mieszkańcami gminy Frysztak oraz podsumowaniem pozyskania środków finansowych przez "Ziemię Frysztacką" - Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju. To właśnie frysztackie stowarzyszenie pozyskało 17000 zł pisząc wniosek pt. "A rower jest wielce OK, Rower jest jak świat" w ramach zadania publicznego: Modernizacja i podnoszenie atrakcyjności już istniejących produktów turystycznych w regionie". Jest to także kolejny element współpracy gmin: Frysztak, Wiśniowa i Wojaszówka w zakresie rozwoju i promocji turystyki. - można przeczytać na stronie ośrodka sportu.
Nowe tabliczki informacyjne na szlakach rowerowych. FOTO: gosir.frysztak.pl
Więcej informacji oraz zdjęcia z prac nad szlakami rowerowymi znajdą Państwo na stronie gosir.frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem, kliknij tu!