Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Zapraszamy na debatę "lepsza przyszłość naszej gminy"

W imieniu Komitetu Wyborczego Wyborców Pani Marii Kanclerz chcieliśmy zaprosić państwa na otwartą debatę wyborczą "lepsza przyszłość naszej gminy". Debata na którą zostali zaproszeni wszyscy kandydaci na wójta, do rady gminy, do rady powiatu strzyżowskiego oraz sejmiku województwa podkarpackiego.

Już dziś zapraszamy państwa do domu ludowego w Pułankach 10 października (środa) rozpoczęcie o godzinie 19:00. Jeśli warunki techniczne pozwolą to postaram się dla Państwa zrobić przekaz na żywo z debaty "lepsza przyszłość naszej gminy". Osoby, które nie będą mogły być na debacie serdecznie zapraszamy na Frysztak24.pl. Wybory samorządowe odbędą się 21 października 2018 roku.


Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad