Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Wspaniała zabawa z pomocą w tle.

Rada Rodziców przy Przedszkolu Publicznym we Frysztaku serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom zabawy za udział i chęć niesienia pomocy. Zabawa odbyła się 6 października w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztak. Dochód z zabawy zostanie przekazany na wycieczkę dzieci przedszkolnych.
Dzięki zebranym środkom najmłodsi mieszkańcy gminy uczęszczający do frysztackiego przedszkola pojadą na świetną wycieczkę, która z pewnością sprawi im wiele radości. Wierzymy również, że systematyczna pomoc pozwoli na to, aby uśmiech na buzi Sebastiana był widoczny każdego dnia bez przerwy - można przeczytać na stronie GOSiR Frysztak
Organizatorzy serdecznie dziękują: Gospodarzowi - dyrektorowi GOSiR Frysztak, panu Markowi Armata, pani Wioletcie Jonarskiej z "Dużego Wiejskiego Love" za wystrój i dekoracje, sponsorom:
panu Marcinowi Januszczak - właścicielowi "Starej Wędzarni" z Frysztaka, panu Janowi Wnęk - prezesowi PW "WENTA" z Frysztaka, panu Ryszardowi Babiak - właścicielowi firmy "Tajfun", Bakowi Spółdzielczemu Strzyżów, Firmie "Mlekovita" z Trzebowniska,, Rozlewni Wód "Iwoniczanka" z Iwonicza Zdroju, Piekarni FIEJDASZ z Iwonicza Zdroju, Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu z Frysztaka za współpracę, Gminnemu Ośrodkowi Kultury z Frysztaka za współpracę, oraz zespołowi "Wymiatacze" za oprawę muzyczną.

Do podziękowań dołączają się wdzięczni rodzice Sebastiana.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad