REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

Po 3. punkty dla Orła i Strzelca

W 8. klejce obecnego sezonu zarówno Orzeł jak i Strzelec wygrali swoje spotkania inkasując komplet punktów na swoje konta. Dodatkowo Strzelec poprawił rekord wygranych spotkań. Piłkarze z Frysztaka w obecnym sezonie wygrali wszystkie swoje spotkania i na koncie ma 7. zwycięstw - w pierwszej kolejce Strzelec pauzował.

Strzelec w obecnym sezonie idzie jak burz i jak na razie nie ma mocnych na piłkarzy z Frysztaka. Dzisiejsze spotkanie z Olimpią Nockowa, Strzelec rozpoczną  przeciętnie a gra zawodnikom z Frysztak nie układała się. Po pierwszej bezbramkowej połowie w drugiej drużyny zaczęły trafiać do bramki. Niestety w 52. minucie goście wyszli na prowadzenie i to Strzelec musiał odrabiać straty.  Jak to na boisku bywa stracona bramka podrażniła frysztackich piłkarzy, którzy ruszyli do ataku co przyniosło efekt i już w 72. minucie Andrzej Jodłowski doprowadził do wyrównania. Strzelec poszedł za ciosem i dzięki bezpośredniemu trafieniu z rzutu rożnego przez Szymona Wnęka, piłkarze z Frysztaka wygrali swoje 7. spotkanie z rzędu. Strzelec jest oczywiście liderem A klasy - Dębica I i nad drugą drużyna ma już 5 punktów przewagi.

Orzeł wygrał swoje 2. spotkanie z rzędu. W niedzielę 7 października piłkarze z Lubli swój mecz rozgrywali "na wyjeździe" a przeciwnikiem Orła był zespół Zorza Łęki Dukielski, która przed meczem  był wyżej w tabeli wiec piłkarze jechali na ciężki bój. Dziś Orzeł zaprezentował się znakomicie na boisku przeciwnika i pewnie wygrał to spotkanie 3:0. Gole w dzisiejszym spotkaniu dla piłkarzy z Lubli zdobyli: K.Urbanek, A.Urbanek, Surma. Po 8. kolejkach Orzeł na swoim koncie ma 11 punktów i zajmuje 7 miejsce w tabeli A klasy - Krosno III.