Zuzanna "popisała się talentem"

Wydawnictwo Nowa Era zakończyło ogólnopolski konkurs literacki dla uczniów szkół podstawowych Popisz się talentem, i wydało książkę z opowiadaniami laureatów, pt. “Tajemnicza wyprawa”. Premiera zaplanowana odbyła się 24 października, a dochód z jej sprzedaży będzie przekazany w całości  na wspieranie i rozwój talentów polskich dzieci.

Zuzanna Armata uczennica Szkoły Podstawowej we Frysztak, Izabela i Oktawia z Rzeszowa to uczennice szkół podstawowych z województwa podkarpackiego, które zostały laureatkami drugiej edycji konkursu literackiego "Popisz się talentem".

Ich opowiadania ukazały się w książce z pracami wszystkich laureatów pt. Tajemnicza wyprawa. W tym roku celem organizatorów było zachęcenie dzieci, by przyjrzały się swojemu najbliższemu otoczeniu, dlatego akcja opowiadań napisanych przez uczniów musiała rozgrywać się w rodzinnym mieście lub regionie uczestników konkursu.

Zuzannie gratulujemy wielkiego talentu a was wszystkich zachęcamy do kupna książki i przeczytania historii napisanych przez młodych zdolnych pisarzy.


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz