Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

27. final WOŚP. Gramy w gminie Frysztak i Wiśniowa

Już w przyszłą niedzielę 13 stycznia 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. „Pomaganie jest dziecinnie proste” - tak brzmi hasło tegorocznej akcji, a jej celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Wspaniale, że również my, mieszkańcy gminy Frysztak włączamy się aktywnie w dzieło orkiestrowego pomagania. 13 stycznia nasi Wolontariusze będą kwestować na terenie całej naszej gminy oraz w gminie Wiśniowa. 27 osób z identyfikatorami WOŚP i puszkami kwestarskimi będą Państwo mogli spotkać głównie przy bramach kościelnych podczas każdej z mszy oraz w kilku innych miejscach.


Dokładne rozlokowanie Wolontariuszy znajduje się na interaktywnej mapie – zapraszamy do odnalezienia najbardziej dogodnych dla Państwa lokalizacji kwesty.
Tradycyjnie już aktywna społeczność Zespołu Szkół w Gogołowie przygotowała wspaniałą wośpową imprezę. Zapraszamy gorąco do udziału, ponieważ atmosfera jest tam zawsze cudowna, a zabawa doskonała. W tym roku w programie spotkania znajdą Państwo: Zumbę, Zawody Pożarnicze Na Wesoło, turniej piłki siatkowej „Otwartych Serc”, gry i zabawy dla dzieci, „Coś na słodko za niewielki grosz”, próby sprawności fizycznej. Start: godzina 13:00.
Razem z nami zagra w tym roku także GOSiR we Frysztaku oraz „Dolina Wisłoka”, którzy zapraszają gorąco do udziału w III Rajdzie Na Nartach Biegowych Doliną Wisłoka pod hasłem „Policz się z cukrzycą”. Aura sprzyja, więc czekamy na udział wszystkich miłośników białego szaleństwa. Start: godzina 14:00. Pozostałe informacje znajdą Państwo na stronie GOSiR - link, kliknij tu.

Czeka nas gorący Finał! Liczymy na Państwa obecność i wsparcie, bo liczy się każdy grosz i każdy uśmiech.
Pomaganie jest dziecinnie proste, więc do dzieła!
Wszelkie informacje o 27. finale WOŚP - co, jak, gdzie, kiedy... znajdą Pąństwo na stronach sztabu Frysztak - wosp.frysztak24.pl oraz fb.com/sztabFrysztak

Autor: Szefowa sztabu Frysztak Agnieszka Buba

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad