Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Profesorzy wygrywają z Apteką i umacniają się na pozycji lidera.

W sobotę na dwóch salach jednocześnie rozgrywana była 7. kolejka Frysztackiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Dużo emocji - dużych emocji, mecze na szczycie, duża dawka zaangażowania i "kawał" dobrej piłki halowej.

Dość nietypowo, jednocześnie rozgrywano mecze na salach we Frysztaku i Gogołowie było to spowodowane niedzielnym świętem. We Frysztaku hitem kolejki było spotkanie lidera z wiceliderem 2. sezonu FALP. Lepsi w tym spotkaniu okazali się Profesorzy, którzy pozostają jedyna niepokonaną drużyną w lidze. Mecz Profesorzy z Apteka zakończył się wynikiem 6:3.


W Gogołowie najciekawsze spotkanie rozgrywały drużyny Rosłych Obrońców wygrała z JMG JakMyGrały. Po zaciętym spotkaniu, drużyna Rosłych Obrońców okazała się lepsza od  JMG JamMyGrały  pokonując zespół JMG 8:3.

Po 7 kolejkach na liderem tabeli są Profesorzy z 18 punktami (1 mecz zaległy), drugie miejsce zajmują Rośli Obrońcy z 16 punktami a na ostatnim miejscu podium znajdują się zawodnicy Apteki Różanej z 15 punktami - tyle samo punktów ma zespół JMG JakMyGrały.  Całą tabele, wyniki, terminarz, listę najlepszych strzelców znajdą Państwo na stronie Liga.Frysztak.pl
Pozostałe wyniki 7. kolejki Frysztackiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej.
MODRZEW TEAM - GALAKTYCZNI WYMIATACZE 6:3 (2:3)
DREAM TEAM STRZYŻÓW - SKARBEK GOGOŁÓW 6:9 (1:4)
FORFAN FRYSZTAK - GANG ŚWIEŻAKÓW 4:5 (2:2)
FMT MORGAN - FC PONALEWCE 4:8 (2:3)
BLUE-SCREEN TEAM - ACORDI 9:8 (2:4)
ROŚLI OBROŃCY - JMG JAKMYGRAŁY 8:3 (2:2)

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad