Wypadek w Pułankach

W sobotę kilkanaście minut po godzina 8:00 doszło do wypadku w miejscowości Pułanki na drodze wojewódzkiej 988. Na miejsce zostały zadysponowane jednostki straży pożarnej z OSP Frysztak, PSP Strzyżów a także ZRM oraz Policja. 
Z wstępnych informacji wynika że Pani, która kierowała samochodem osobowy wjechała do przydrożnego rowu. Po przyjeździe strażaków na miejsce i rozpoznaniu i zabezpieczeniu terenu, poproszono o zadysponowanie Zespołu Ratownictwa Medycznego w celu przebadania kierowcy i ewentualnego dalszego leczenia szpitalnego.

AKTUALIZACJE

BEZ UTRUDNIEŃ ZWIĄZANYCH Z WYPADKIEM NA DRODZE WOJEWÓDZKIEJ 988 W PUŁANKACH.
 • 9:00 - Strażacy z PSP Strzyżów zakończyli działania na miejscu. Na miejscu pozostaje OSP Frysztak, Policja oraz ZRM
 • 9:20 - Strażacy z OSP Frysztak również zakończyli działania i wrócili do koszar. Na miejscu osoba poszkodowana z Policją oczekują na pomoc drogową, która pomoże zabezpieczyć samochód.
SYTUACJA DROGOWA
 • godzina 8:30 - W okolicach wypadku mogą występować utrudnienia - strażacy wprowadzili ruch wahadłowy. 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

2 - ilość komentarzy :

 1. Niefortunne to okreslenie: karetka zostala "zadysponowana". Zostala skierowana, wyslana, wziela udzial itp..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Następnym razem postaram się użyć innego słowa. Dziękuje za propozycje
   Pozdrawiam

   Usuń