Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

111 osób na turnieju szachowym.

W niedzielę 3 marca 2019 r. w sali gimnastycznej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku odbyła się kolejna edycja Otwartego Turnieju Szachowego rozgrywanego o Mistrzostwo Gminy Frysztak.

Był to dzień, w którym organizatorzy mieliśmy zaszczyt gościć mistrzów strategii, opanowania i stalowych nerwów. Zarówno najmłodsi jak i najbardziej doświadczeni zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom gry podnosząc rangę frysztackich zawodów. Organizatorem mistrzostw był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji. Turniej został objęty Patronatem Honorowym Przez Wójta Gminy Frysztak Pana Jana Ziarnika. Sędzią głównym, turnieju był Pan Marian Bysiewicz – FIDE Arbiter. Sędziemu asystował Pan Wojciech Arciszewski, który jest koordynatorem zawodów.
Dzięki doskonałej frekwencji (111 osób) i znakomitych partiach, turniej należy zaliczyć do bardzo udanych. Wisienką na torcie była świetna atmosfera i doskonałe prowadzenie zawodów. Rozgrywki przeprowadzone zostały systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund przy kojarzeniu komputerowym.

Więcej informacji, oficjalne wyniki i dużą paczkę zdjęć znajdą Państwo na stronie gosir.frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu! 

Otwartego Turnieju Szachowego rozgrywanego o Mistrzostwo Gminy Frysztak odbywał się pod patronatem portalu Mieszkańców dla Mieszkańców gminy Frysztak - Frysztak24.pl

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad