Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Zosia i Jaś z wyróżnieniem w międzynarodowym konkursie plastycznym

W czwartek 28 lutego br. w Jasielskim Domu Kultury swoje urodziny obchodził Koziołek Matołek, literacka postać Kornela Makuszyńskiego, która od 86 lat wciąż bawi, śmieszy, wzrusza i podbija serca zarówno dzieci jak i dorosłych. Z tej okazji Bajkowe Przedszkole z Jasła zorganizowało Międzynarodowy Konkurs Plastyczny pod hasłem „Bajkowe Podróże Koziołka Matołka”.

Miło nam poinformować, iż wychowankowie Przedszkola Publicznego nr 1 we Frysztaku – Zosia Mikuszewska oraz Jaś Łopatkiewicz z grupy ŻABKI zdobyli wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pod hasłem „Bajkowe Podróże Koziołka Matołka” organizowanym przez Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle.

Konkurs został zorganizowany w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”, a istotnym elementem działań konkursowych było głośne czytanie dzieciom przygód Koziołka, które były inspiracją do wykonania przez najmłodszych prac plastycznych. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, łącznie wpłynęło blisko 300 prac ze 160 placówek z Polski i spoza jej granic. Można przeczytać na stronie przedszkole.frysztak.pl
Zwycięzcy zostali zaproszeni do jasielskiego Domu Kultury na wspólne świętowanie urodzin Koziołka oraz uroczyste rozdanie nagród. Zabawa była wspaniała!
Zosi i Jasiowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad