Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

6. MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM

21 marca - czwartek - w sali Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego we Frysztaku odbyły się MISTRZOSTWA GMINY FRYSZTAK W TENISIE STOŁOWYM. Była to już 6. edycja zawodów w tenisie stołowym dla mieszkańców gminy Frysztak i powiatu strzyżowskiego.
Turniej pokazał, że tenis stołowy jest dyscypliną, która potrafi wywołać pozytywne emocje, a charakter indywidualnej rywalizacji daje dreszczyk sportowej adrenaliny. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania pokazują klasę, umiejętności i wyższość tenisa stołowego na wieloma innymi dyscyplinami sportu. - można przeczytać w relacji na stronie organizatora 
W pierwszej części turnieju można było zobaczyć doskonałe umiejętności zawodniczek i zawodników, którzy w kategorii od 13 do 16 lat zaprezentowali wysoki poziom gry poparty pracą nauczycieli, trenerów i wsparciem rodziców. Z kolei druga część turnieju pozytywnie zaskoczyła ilością zawodników oraz grą, w której można było zobaczyć doświadczenie.

6 edycja turnieju w tenisa stołowego została objęta Patronatem Honorowym przez Pana starostę Bogdana Żyburę. oraz wójta gminy Frysztak Pana Jana Ziarnika,. Organizatorami rozgrywek byli: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku, Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP we Frysztaku, Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej, Klub GMKS "Strzelec" Frysztak oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Frysztaku.

Oficjalniej wyniki 6. mistrzostw gminy Frysztak w tenisie stołowym na stronie gosir.frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad