Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

SPORTowyPOST - inauguracja "wiosny" i pewna wygrana tenisistów

Piłkarze z Frysztaka i Lubli rozpoczęli zmagania w rundzie rewanżowej sezonu 2018/2019. Strzelec zagrał na remis a Orzeł przegrał pierwsze spotkanie tej wiosny. Tenisiści Strzelca, którzy zagrali przed własną publicznością pewnie pokonali Zawiercie 7:3.

Tej wiosny na boisko pierwsi wybiegli zawodnicy Strzelca, którzy swoje spotkanie rozgrywali w sobotę 30 marca. Frysztaccy piłkarze zagrali na wyjeździe ze Strażakiem Lubzina. W pierwszy spotkaniu Strzelec zremisował 1:1 i podzieli się punktami z drużyną Strażaka, bramkę dla frysztackich piłkarzy w 43 minucie zdobył Marcin Pilut. Strzelec po 13 kolejkach zajmuje 1 miejsce w tabeli A - klasy Dębica I i na swoim koncie posiada 32 punkty i tylko 1 punkt przewagi nad drugim Sokołem.

W niedzielę na własnym boisku Orzeł Lubla grał z Gaudium Łężyny. Po 90 minutach spotkania Orzeł przegrał spotkanie 1:2. Po pierwszej wiosennej kolejce seniorzy z Lubli zajmują 7 miejsce w tabeli A klasy - Krosno III.
W ostatnim meczu przed własną publicznością podopieczni Mieczysława Niemca pokonali Viret CMC Zawiercie 7:3. Mecz od początku układał się po myśli gospodarzy i już pierwsza seria zakończyła się wynikiem 3:1. Oba deble padły łupem naszej drużyny,a wynik meczu brzmiał 5:1. W szeregi naszej drużyny wdarło się lekkie rozluźnienie co skutkowało dwoma porażkami na pierwszym stole w grach singlowych. Zwycięstwo Karola z Tadeuszem Piotrowskim zapewniło zwycięstwo naszej drużynie, które przypieczętował Krzysiek pewnie wygrywając 3:0. Wynik ten sprawił, że na dwie kolejki do końca sezonu nasza drużyna jest pewna utrzymania na zapleczu Superligi. Ostatnie dwa mecze rozegramy na wyjeździe w Radomiu oraz w Zielonej Górze. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad