Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Turniej OSP - Cieszyna wygrywa!

W dniu 30 marca 2019 r. (sobota) w hali sportowej Zespołu Szkół w Gogołowie odbył się VIII gminny halowy turniej piłki nożnej drużyn OSP z terenu Gminy Frysztak.

W zawodach uczestniczyło 7 drużyn z jednostek OSP terenu gminy. Najpierw odbyły się rozgrywki grupowe, systemem „każdy z każdym”. W grupie A grały drużyny OSP Glinik Górny, Stępina, Twierdza i Gogołów a w grupie B drużyny OSP Cieszyna, Frysztak i Glinik Średni.
Do półfinałów awansowany po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. W pierwszym półfinale zmierzył się zwycięzca grupy A z drugą drużyną z grupy B, czyli OSP Glinik Górny z OSP Cieszyna a mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Cieszyny W drugim półfinale zmierzył się zwycięzca grupy B – OSP Frysztak z drugą drużyną z grupy A – OSP Gogołów. Strażacy z Frysztaka pewnie zwyciężyli 3:0.
Mecz o trzecie miejsce rozegrały drużyny OSP Glinik Górny i OSP Gogołów, który zakończył się wynikiem 3:1 dla drużyny z glinika. Mecz finałowy, w którym wystąpiły drużyny OSP Cieszyna i OSP Frysztak, był ukoronowaniem turnieju. W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka dla strażaków z Cieszyny i wynik był sprawą otwartą. W drugiej połowie OSP Frysztak doprowadziło do wyrównania za sprawą pięknej bramki druha Damiana Maziarza. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 i musiały go rozstrzygnąć rzuty karne, które lepiej egzekwowali strażacy z Cieszyny zwyciężając 4:3.
W tym roku z dziewięcioma trafieniami królem strzelców został Adam Jedziniak reprezentujący OSP Glinik Górny.
Wszystkim jednostkom gratulujemy sportowej postawy i godnej rywalizacji w turnieju. Zapraszamy za rok na IX gminny turniej w piłkę halową drużyn OSP.

Zarząd Oddziału Gminnego
Związku OSP RP we Frysztaku

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad