Strażacy - brawo Wy!

Słowa wdzięczności i uznania należą się wszystkim strażakom i ratownikom, zwłaszcza druhom z jednostek ochotniczych straży pożarnych którzy działali, pomagali mieszkańcom gminy Frysztak i sąsiedniej gminy Wiśniowa w usuwaniu skutków intensywnych opadów deszczu.

To oni be zawahania wsiadają do swoich wozów bojowych jadą z pomocą tam gdzie jest ona potrzebna. W czasie ostatnich dni strażacy ochotnicy wyjeżdżali kilkadziesiąt razy w ciągu dnia i nocy by pomagać, zabezpieczać i usuwać skutki intensywnych opadów deszczu na terenie gminy Frysztak i gminy Wiśniowa.

Poniżej kilka wpisów z ich działań w ostatnich dniach. Większość gminnych jednostek posiada swoje strony na portalu Facebook - zachęcamy do odwidzi i polubienia stron strażaków.


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz