Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

DZF 2019 - sobotnie popołudnie i wieczór

Sobotni popołudniowy blok imprez w ramach obchodów Dni Ziemi Frysztackiej rozpoczął się od turnieju dla najmłodszych. Wieczorem koncerty Power Play oraz Tacy Sami. Na zakończenie zabawa przy muzyce DJ.


Sobotnie popołudnie rozpoczęło się od turnieju wsi sportowo - profilaktycznego "Turnieju dla zdrowia". Drużyny z 8 miejscowości gminy Frysztak rywalizowały w zmaganiach. Konkurencjach ciekawych, zabawnych, profilaktycznych i sprawnościowych. Za każde z nich otrzymywały punkty, które po zsumowaniu wyłoniły poszczególne miejsca dla drużyn.


Po zawodach nadszedł czas na część muzyczną DZF 2019. Jako pierwsi na scenie zaprezentowali się muzycy z zespołu grającego polską muzykę rozrywkową Power Play. Zaczarowali frysztacką publikę aż nogi same rwały się do tańca pomimo dość wysokiej temperatury i słonecznej aury.
„Cieszymy się, że muzyka którą tworzymy potrafi bawić sprawiając, że na twarzy wielu osób pojawia się uśmiech” - muzycy piszą o swojej twórczości

Kolejnym zespołem który wystąpił na frysztackiej scenie to Tacy Sami. Zespól grający najlepsze przeboje zespołu Lady Pank. Tacy Sami zagrali najlepsze hity tego kultowego zespołu. We Frysztaku zgromadzona publika usłyszała takie utwory jak "wciąż bardziej obcy", "zamki na piasku", mniej niż zero", "kryzysowa narzeczona", "marchewkowe pole".

Po koncercie Tacy Sami rozbawiona już publika zaczęła tańczyć w rytmach dyskotekowych. DJ grający na frysztackiej scenie bawił publikę największymi hitami. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych lub jak to woli do wczesnego niedzielnego poranka

Przez sobotę i niedzielę na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku rozstawione jest wesołe miasteczko - kilka ujęć z czego mogą korzystać najmłodsi goście poniżej.

Dziś kolejny dzień DZF 2019 - rozpoczyna się o godzinie 12:00 od zawodów strażackich. Wszystkie informacje o Dniach Ziemi Frysztackiej 2019 znajdą Państwo po tym linkiem - kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad