Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

DZF 2019 - zawody sportowo - pożarnicze

W niedzielę od 12:00 na obiekcie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbywały się Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze, które były jednym z punktów tegorocznych obchodów Dni Ziemi Frysztackiej.

Do rywalizacji stanęły drużyny w 3 kategoriach. Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze, C – kobiety powyżej 16 lat,  A – mężczyźni powyżej 16 lat.

Zawody rozgrywane był w 3 konkurencjach musztra, sztafeta pożarnicza oraz ćwiczenie bojowe.
Zawody rozpoczęto od musztry, które wykonywane były przez młodzieżowe drużyny pożarnicze. Więcej filmów na naszym kanale YouTube - Frysztak24 - kliknij tu!


Po Młodzieżowych drużynach pożarniczych do musztry przystąpili starsi koledzy w kategoriach C - kobiety oraz A - mężczyźni. Młodzi druhowie przeszli na boisko sportowe gdzie odbywały się kolejne konkurencje - sztafeta pożarnicza.


Po sztafecie pożarniczej przyszedł czas na najbardziej widowiskowe zmagania strażaków, ćwiczenie bojowe. Na początku wystartowały Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze po nich 2 kategorie powyżej 16 roku życia


Strażacy pomimo dużego upału panującego przez całą niedzielę rywalizowali na 100% pokazując kunszt i umiejętności strażackie. 1 miejsce wśród MDP Dziewczyny zdobyła OSP w Gogołowie. Najlepszymi młodymi strażakami podczas dzisiejszy zawodów okazali się druhowie z OSP Frysztak. Najlepszymi zawodniczkami w kategorii C-1 okazały się ochotniczki z Gogołowa, wśród mężczyzn czyli kategorii A-1 dziś najlepsi byli strażacy z Glinika Górnego. Na zakończenie zawodów zostały rozdane dyplomy i nagrody a najlepsze drużyny będą reprezentować gminę Frysztak na zawodach powiatowych.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad