Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

1 września - "Kajakowy Dzień Dziecka" - zapraszamy

W niedzielę 1 września odbędzie się "Kajakowy Dzień Dziecka". Piknik rodzinny łączący promocję kajakarstwa, zdrowy styl życia i turystykę z bezpieczeństwem nad wodą.


Organizatorzy zapraszają do udziału dzieci w przedziale wiekowy od 6 do 16 roku życia wraz z rodzicami na niezwykłą przygodę nad Wisłokiem. Piknik kajakowy odbędzie się na przystani "Pod Herbami" w Kobylu. Piknik będzie połączony z pożegnaniem tegorocznych wakacji.
Ze względów organizacyjnych prosimy o rejestrację udziału. Zapisy trwają do 30.08.2019 r. Zapraszamy dzieci z rodzicami do wspólnej zabawy ( dzieci od 6 do 16 roku życia). Podczas zapisu prosimy podać: imię i nazwisko dziecka oraz wiek.

ZAPISY: Telefonicznie: 17 2777 111 lub w biurze GOSiR ul. Sportowa 30, lub Dolina Wisłoka 791-222-433 Zapisy dzieci z Kobyla u Pana Kazimierza Drygasia.

Organizatorami "kajakowego Dnia Dziecka" są GOSiR Frysztak, Spółka "Dolina Wisłoka", Fundacja Kajakowa Tołhaj-GDK, GOK Frysztak, Sołectwo Kobyle, OSP Kobyle i FTM "Morgan" wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Strzyżowie, Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Strzyżowie oraz 3. Podkarpacką Brygadą Obrony Terytorialnej w Rzeszowie. Impreza została objęta Patronatem Honorowym Wójta Gminy Frysztak Pana Jana Ziarnika.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad