REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

Przegrane mecze Strzelca i Orła

W 4. kolejce bez punktów. W wyjazdowych spotkania zarówno Strzelec Frysztak (V liga) jak i Orzeł Lubla (A klasa) musieli uznać wyższość swoich przeciwników z boiska.

Strzelec swoje spotkanie rozgrywał w Sobotę o godzinie 17:00. Przeciwnikiem piłkarzy z Frysztak byli zawodnicy Victorii Ocieka. Niestety ten wyjazdowy mecz zawodnicy Strzelca przegrali 0:2. Bramki dla Victorii zdobyli w 56 minucie Pichla Tomasz oraz w 73 minucie Gawron Mateusz. Strzelec z 3 punktami zajmuje 13 miejsce w tabeli V ligi - dębickiej.

Orzeł w  ramach 4. kolejki swoje spotkanie rozgrywał na wyjeździe. Przeciwnikiem piłkarzy z Lubli był zespół Ostoja Kołaczyce. Niestety to gospodarze spotkania dziś byli lepszą drużyną, mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Kołaczyc. Orzeł z 2 punktami zajmuje 11 miejsce w tabeli A klasy - Krosno III.