Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

"cho na chór". Śpiewaj w chórze razem z nami!

Nucisz przy goleniu? Śpiewasz pod prysznicem? Muzyka to twoje życie? Chcesz przeżyć niesamowitą, niezapomnianą przygodę? Chór mieszany "Sokół" ogłasza nabór w swoje szeregi. 
Śpiewaj w chórze razem z nami! Zapraszamy chętnych do dołączenia w szeregi chóru Sokół. Gwarantujemy same pozytywne emocje! Czekamy właśnie na Ciebie! Przesłuchania odbędą się 30.08 (piątek) o godzinie 19.00 w GOK we Frysztaku! - ogłaszana stronie chór "Sokół"


Chór mieszany „Sokół” jest zespołem amatorskim. Powstał w 1987 roku przy Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku. Patronat nad chórem objął Polski Związek Chórów i Orkiestr Oddział w Rzeszowie. Założycielem i pierwszym dyrygentem był Jan Karpierz. Od czternastu lat funkcję dyrektora artystycznego i dyrygenta chóru pełni Magdalena Wiśniowska. Radość ze wspólnego śpiewania, kultywowanie i chęć popularyzacji zespołowej formy muzykowania to do dziś prymarna myśl "pieśniarzy" - amatorów . Chór chętnie prezentuje się podczas uroczystości gminnych, wielu koncertach, konkursach i przeglądach na terenie Podkarpacia. Chór jest współorganizatorem Koncertu Kolęd „Chwalmy Boże Dziecię” we Frysztaku. Zespół prezentuje bogaty repertuar: od muzyki renesansu, przez współczesną aż po muzykę ludową i rozrywkową w rożnych językach.Więcej informacji o Chórze mieszanym "Sokół" na stronie GOKFrysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem, kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad