REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

Tylko 1 punkt na inauguracje.

Tylko jeden punkt zdobyty przez drużyny z gminy Frysztak na inauguracje sezonu piłkarskiego 2019/2020.  Remis Orła i porażka Strzelca w 1. kolejce.

W sobotę we Frysztaku rozpoczął się sezon w V lidze dębickiej dla piłkarzy Strzelca. Kibicom mecz mógł się podobać, dużo bramek, rzuty karne, ciekawe akcje tworzone przez obie drużyny. Niestety po 90 minutach to goście cieszyli się ze dobycia 3 punktów. Zespół Smoczanki Mielec wygrał ze Strzelcem 5:2.

W 2. kolejce Strzelec zagra na wyjeździe z LKS Głowaczowa. Mecz zostanie rozegrany 15 sierpnia - czwartek - o godzinie 11:00.

Lepiej sezon w A klasie rozpoczęli zawodnicy Orła Lubla. Orzeł swoje spotkanie grał na wyjeździe z Spartą Osobnica. Po 90 minutach "na tablicy" był wynik 1:1. Drużyny podzieliły się punktami.

Orzeł w następnym zagra również na wyjedzie z KS Zarzecze. Mecz rozegrany zostanie 15 sierpnia - czwartek - o godzinie 16:30.