REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

Długi weekend piłkarski.

W czasie długiego weekendu sierpniowego piłkarze Strzelca Frysztak i Orła Lubla rozgrywali po dwa spotkania ligowe.

Strzelec w 3. kolejce zdobył pierwsze punkty po powrocie do V ligi dębickiej, wygrywając spotkanie z Czarnovią Czarna 2:1. Dwie bramki w tym meczu dla frysztackiej drużyny zdobył Kacper Czernicki (1:0 w 32 minucie i 2:1 w 81 minucie)

W drugiej kolejce Strzelec swoje spotkanie rozgrywał LKSem Głowaczowa mecz zakończył się porażką Strzelca 2:3. Brami dla Strzelca zdobyli Kacper Czernicki i Robert Sico

W A klasie Orzeł również rozegrał dwa spotkania. W 3. kolejce Orzeł zremisował z Zorzą Łęki Dukielskie 2:2. W 2. kolejce piłkarze z Lubli w czasie wyjazdowego spotkania musieli uznać wyższość drużyny KS Zarzecze. Orzeł przegrał to spotkanie 3:4