Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Pokaz bezpieczeństwa Stępina

W dniu 6-go września 2019 Ochotnicza Straż Pożarna w Stępinie zorganizowała pokaz na rzecz bezpieczeństwa poruszających się po drogach nie tylko pieszych. Pokaz był skierowany głównie dla dzieci i młodzieży szkolne z Stępiny, Cieszyny, Huty Gogołowskiej.
Podczas pokazu strażacy oraz policja przedstawili symulacje zdarzenia drogowego zderzenia się rowerzystów i zaprezentowali, jak udzielać pomocy pokrzywdzonym w zdarzeniu.
Strażacy OSP Stępina, Cieszyna, Frysztak zaprezentowali posiadany sprzęt gaśniczy oraz jego działanie. Obecny na pokazie policjanci z PP Frysztak, przeprowadzili pogadankę na temat „Bezpiecznej drogi do szkoły”.

Obecni byli również żołnierze z 33 Batalionu Piechoty Lekkiej z Dębicy ( Wojska Obrony Terytorialnej) pokazali posiadane wyposażenie oraz Straż Leśna Strzyżów.
Podczas pokazu strażacy rozdali uczestnikom elementy odblaskowe w postaci opasek, zawieszek odblaskowych, które przyczynią się do lepszej widoczności poruszających się po drogach pieszych, rowerzystów w porze wieczorowo-nocnej.
W trakcie pokazu odbyły się różne konkursy z ciekawymi nagrodami również odblaskowymi oraz słodyczami. Wszystkim uczestnikom pokazu oraz gościom serdecznie dziękujemy za udział.

Sponsorami pokazu byli : GKRPA we Frysztaku, Bank Spółdzielczy w Strzyżowie, ROKSANA, Polonea, Starostwo Powiatowe .

Zarząd OSP Stępina

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad