Wybory parlamentarne - lista kandydatów do Sejmu i Senatu

Jesienne wybory parlamentarne odbędą się 13 października 2019.  W czasie wyborów będziemy wybierać naszych przedstawicieli do sejmu i senatu na najbliższą kadencje. 

Wszystko o wyborach parlamentarnych na stronie PKW

Do senatu mieszkańcy gminy Frysztak będą głosować na jednego z dwóch kandydatów. W jednomandatowym okręgu wyborczym 55 o mandat senatora "powalczą". Informacje pochodzą ze stron PKW - link - kliknij tu!
  • PUPA Zdzisław Stanisław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  • URBAN Tadeusz Bronisław - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
Do sejmu w okręgu 23, w którym jest powiat strzyżowski (gmina Frysztak) będziemy wybierać 15 posłów spośród 120 kandydatów zapisanych na 4 listach. Informacje pochodzą ze strony PKW - link - kliknij tu!

Pełna lista kandydatów do sejmu z okręgu wyborczego 23:

PONCYLJUSZ Paweł JanuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
GAWLIK ZdzisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
SKOWROŃSKA KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
BUTRYN Renata CelinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
KUBAS-HUL Teresa KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
GDAŃSKI JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
PITRA Krzysztof PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
USTROBIŃSKI Marek JerzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
KARYŚ Jakub BartłomiejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
ZYCH BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
JURZYSTA MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
STĘPIEŃ Danuta WaleriaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
DERĘGOWSKI MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
BĄK DominikKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
OŻÓG KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
KOPYTO Jakub AlbertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
LIPCZYŃSKI Krzysztof RomualdKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
KRAJEWSKA Aneta AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
OMIETOŃSKA Jolanta TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
KOLANO Jolanta StanisławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
OLCHAWA Artur StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
PRZYBYŁ Przemysław WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
SAWIC Ewa MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
KANISZEWSKA Augustyna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
OWSIANY Urszula MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
PŁODZIEŃ JanuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
PALUCH KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
ROGOWSKA Anna JolantaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
ŻMUDA DariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
PAZDAN Paweł LeopoldKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
TYSZKA StanisławKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
TARAPATA Jan WładysławKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
LADA Wiesław AndrzejKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
MICAŁ ZbigniewKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
BARTOSZEK PawełKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
GOLENIA Maria TeresaKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
BOROWIEC Błażej StefanKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
GUZEK Sławomir TomaszKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
CIEŚLA PawełKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
LONCZAK Stanisław JózefKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
REGUŁA Andrzej ZygmuntKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
LEJA MałgorzataKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
SKOWROŃSKA-ZIOMEK Monika MałgorzataKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
MAGOŃ JanKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KASZYCA TadeuszKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
GUMIŃSKA Celina AnnaKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KUDYBA MałgorzataKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KOCZUR Dorota KrystynaKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
WŁODYKA JanuszKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KOSIŃSKI Krzysztof JanKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
STOJAŃSKA Joanna KatarzynaKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
WICHER MariaKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
TUTKA HenrykKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
BŁOŃSKI Kazimierz JózefKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
BARTMAN JanKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
OPIOŁA BarbaraKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KOTLIŃSKA Marzena AnnaKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
ZARĘBA Marek JanKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
PARYŚ Krystyna GrażynaKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
NICPOŃ HenrykKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
SOBOLEWSKI KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
LENIART Ewa MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
HRYNKIEWICZ JózefaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SZLACHTA AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WRÓBLEWSKA Krystyna MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MOSKAL Kazimierz MarianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
BUCZAK WojciechKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
GOŁOJUCH Kazimierz EdwardKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
CHMIELOWIEC Zbigniew MichałKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WEBER RafałKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WARZECHA Jan MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PAUL Jerzy StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MIAZGA MieczysławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SZYDEŁKO Halina MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KRUCZEK StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KAPINOS Fryderyk SylwesterKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KALINKA KamilKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
BEDNARZ Robert JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
GODEK Robert CzesławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
FRYSZTAK Bernadeta DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ŁĄCZAK CzesławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
FIJOŁEK Marcin PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
TŁUSTA Helena GrażynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
BARTKOWICZ Magdalena BarbaraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KRZEK AgataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
TRAWIŃSKA Anna FranciszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KUŚ Ewelina ElżbietaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
FOŁTA EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
TYMUŁA ZbigniewKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WARCHOŁ Marcin JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
BUŻ WiesławKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
SZTUK Michał AndrzejKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
ITNER AgnieszkaKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
OZIMEK JulianKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
FILIPEK JerzyKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
KRASNOPOLSKA Bożena MartaKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
TOFIL Bronisław TadeuszKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
JASIŃSKI KrzysztofKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
KACAŁA Natalia LudmiłaKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
ŁUCZAJ KamilKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
SKAWIŃSKI Stanisław AndrzejKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
JELEŃ Wiesław StanisławKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
KRZEMIŃSKI Kamil PawełKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
IRZYK Martin MarianKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
ZAJĄC Marzena ZofiaKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
STĄCEL JanuszKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
FIETKO Ireneusz GrzegorzKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
ZYCH AlaKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
WINIARSKI Damian KazimierzKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
LUBERA Teresa AnnaKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
RŻANY MonikaKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
PRZYBOŚ JózefKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
OŻÓG Barbara KatarzynaKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
KUŹMICZ Marek AndrzejKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
BRZYKOWSKA Patrycja DorotaKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
NOGA Andrzej JanKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
DZIĄGWA KrystynaKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
CICHY Mateusz MichałKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
OSTROWSKA AnnaKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
GACEK Kazimierz LeszekKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz