Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

28. finał WOŚP - BAL NA 100 PAR - bawiąc się, pomagamy!

11 stycznia 2020 roku zapraszamy na kolejną edycję "BAL NA 100 PAR" w ramach 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z każdego zakupionego biletu przekażemy 50 złotych na rzecz WOŚP - bawiąc się - pomagamy i "łapiemy wiatr w żagle".

Podczas 28. finału WOŚP grać będziemy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

"Bal na 100 par" został odjęty patronem honorowym przez Wójta gminy Frysztak Jana Ziarnika i Starostę Strzyżowskiego Bogdana Żyburę.

Podczas "Balu na 100 par" bawić się będziemy w restauracji "Pod Herbami" na Pułankach. Wspaniała nowoczesna sala wystrojona w styl WOŚPowy, pyszne menu (kliknij i zobacz szczegóły) przygotowane na WOŚPowy bal przez samego szefa kuchni oraz smakowite wędliny przekazane na bal przez "Stara Wędzarnia" Frysztak, doskonały zespół STEREO, który będzie bawił gości do białego rana. W czasie balu przeprowadzona zostanie licytacja przedmiotów podarowanych na finał WOŚP do Sztabu Frysztak.

TO MUSI SIĘ UDAĆ!
Parę kawałków zespołu STEREO - kliknij w obrazek aby przesłuchać na YouTube

Bawiąc się pomagamy - "Łapiemy wiatr w żagle". Już wkrótce rozpoczniemy dystrybucję biletów, w cenie 145 złotych od osoby w tym 50 złotych na rzecz WOŚP. Bilety będą do nabycia w dwóch lokalizacjach: Dolina Wisłoka Sp. z o.o. z siedzibą w GOSiR Frysztak oraz Restauracji "Pod Herbami" - O rozpoczęciu dystrybucji biletów poinformujemy w osobnym poście.

Nasz bal rozpoczniemy od godziny 18:00 - około 18:15 przywitamy gości - rozpoczynając wieczór hymnem WOŚPowym. Pierwsza kolacja serwowana zaplanowana jest na godzinę 18:30 - a później zabawa, obfity bufet (sprawdź menu - kliknij) tańce, śpiewy i pomoc w tle - . W czasie balu przeprowadzimy licytacje gadżetów WOŚPowych przekazanych do Sztabu Frysztak.

Już dziś zapraszamy na bal - BAL NA 100 PAR!
Oj! będzie się działo! "Łapiemy wiatr w żagle"
Widzimy się na balu!

Więcej o działaniach WOŚP Sztab Frysztak

Below Post Ad