Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Spotkania dotyczących krwiodawstwa, bezpieczeństwa i zapobiegania uzależnieniom.

Strażacki Klub Honorowych Dawców Krwi przy OSP Gogołów w środę 20 listopada zorganizował 2 spotkania dla przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej dotyczących krwiodawstwa, bezpieczeństwa i zapobiegania uzależnieniom.

Pierwsze spotkanie odbyło się w Przedszkolu Publicznym we Frysztaku. Spotkanie dotyczyło bezpieczeństw wokół nas i krwiodawstwa.

Dziś odbyło się spotkanie z przedszkolakami z Frysztaka. Tematem było bezpieczeństwo wokół nas i krwiodawstwo. Po pogadance znaleźliśmy czas na przymierzanie ubrania specjalnego. Dzieci otrzymały opaski odblaskowe czerwone i kolorowanki o krwiodawstwie. Dziękuję dzieciom i Paniom z frysztackiego przedszkola za cenną lekcję i poświęcony czas. - można przeczytać na stronie Strażackiego Klubu HDK przy OSP Gogołów

Kolejne a zarazem ostatnie spotkanie w tym roku odbyło się w Szkole Podstawowej w Cieszynie. Gnie uczniowie uczestniczyli w pogadance na temat krwiodawstwa, bezpieczeństwa i zapobiegania uzależnieniom.

Szkoła Podstawowa w Cieszynie była ostatnią placówką którą w tym roku odwiedziliśmy z zagadnieniami krwiodawstwa, bezpieczeństwa i zapobiegania uzależnieniom. Serce rośnie widząc zainteresowanie i zaangażowanie dzieci w poruszaną tematykę. Oczywiście, zgodnie z naszą tradycją nie wpadamy z pustymi rękami na spotkania. Opaski odblaskowe i kolorowanki znalazły nowych przyjaciół. Za spotkanie i upominek dziękujemy. - opisują spotkanie na swojej stronie Strażacy z Klubu HDK przy OSP Gogołów

Więcej zdjęć ze spotkań oraz szczegółowe informacje o Strażackim Klubie HDK przy OSP Gogołów znajdą Państwo klikając tu - link! Akcja zorganizowana dzięki wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Below Post Ad