Bilety na "BAL na 100 PAR"

Od wtorku 26 listopada organizatorzy rozpoczynają dystrybucję biletów na "BAL na 100 PAR" - który odbędzie się w ramach 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - grając dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

BAL na 100 Par odbędzie się 11 stycznia 2020 roku w restauracji "Pod Herbami". Koszt biletu to 145 złotych od osoby w tym 50 złotych przekażemy na rzecz WOŚP.

Bilety dostępne będą w dwóch miejsca - DOLINA WISŁOKA z siedzibą w GOSiR Frysztak ul. sportowa 30 - Dolina Wisłoka pracuje wtorek – niedziela od 10:00 do 18:00 - oraz w recepcji restauracji POD HERBAMI w Pułankach codziennie w godzinach pracy restauracji. W czasie rejestracji mogą Państwo wybrać menu na kolacje serwowane (mięsne lub wegetariańskie) - zobacz menu balu, kliknij tu!

W czasie balu przygotowaliśmy dla Państwa 16 okrągłych stołów przy których usiądziemy w 10 osobowych grupach przyjaciół, kolegów, znajomych aby bawić się całą noc przy okazji wspierając 28. finał WOŚP.

W czasie balu przeprowadzimy licytacje ciekawych, niepowtarzalnych, oryginalnych przedmiotów podarowanych na tą okazję. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na rzecz WOŚP.

Już dziś serdecznie zapraszamy na "BAL na 100 PAR". Oj! będzie się działo!

Organizatorem sztabu Frysztak i Balu na 100 par jest
Ziemia Frysztacka - stowarzyszenie promocji i rozwoju

Współorganizatorzy imprez towarzyszących podczas 28. finału WOŚP
"Pod Herbami"
Dolina Wisłoka
Strażacki Klub HDK przy OSP Gogołów
Powiatowe Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej


Sponsorzy
NEODESIGN - Producent reklam
Stara Wędzarnia Frysztak


Patron honorowy
Wójt gminy Frysztak Jan Ziarnik
Starosta Strzyżowski Bogdan Żybura


Więcej informacji o balu: "28. finał WOŚP - BAL NA 100 PAR - bawiąc się, pomagamy!"