Przybywa gadżetów na licytację WOŚP.


Coraz więcej gadżetów w frysztackim sztabie WOŚP - TY też możesz przekazać gadżet. Gadżety zostaną zlicytowane na rzecz WOŚP podczas "Balu na 100 par" który odbędzie się 11 stycznia 2020 w ramach 28. finału WOŚP.

W sztabie Frysztak mamy już kilkanaście gadżetów, które zlicytujemy podczas finału WOŚP: Voucher na kolację z winem w restauracji Pod Herbami, Voucher z kolacją i noclegiem ze śniadaniem do łóżka, Wstęp na zabawę karnawałową dla 2 osób,  Kalendarze, koszulki, budzik, torby na zakupy, Płyta DŻEMu z Przystanku Woodstock, obraz drukowany na szkle - Frysztackie Wzgórze w oknie borso z Zielonego Stoku.

Jeśli chcieliby Państwo przekazać jakiś oryginalny, niepowtarzalny gadżet prosimy przynieść go do Urzędu Gminy Frysztak do Pani Magdy Śliwka. Jeśli nie są Państwo wstanie dostarczyć gadżet do Pani Magdy, prosimy o kontakt mailowy - wosp@frysztak24.pl w celu ustalenia sposobu odbioru gadżetu. Mogą Państwo się również z nami kontaktować za pomocą Facebooka - Sztab Frysztak, link, kliknij tu!
Każdy gadżet jest dla nas ważny i dzięki gadżetom uda nam się zebrać jeszcze większą kwotę na rzecz WOŚP - Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.