Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Co nowego, skąd nas odwiedzacie, co czytacie, co dalej - 2019 rok w statystykach

Koniec roku to czas podsumowań. Również Portal Mieszkańców dla Mieszkańców Gminy Frysztak - Frysztak24.pl podsumowuje swoje działania. W 2019 roku ponad 1,2 wyświetleń naszej strony przez Państwa - dziękujemy.

Co nowego...
W 2019 roku zmieniliśmy wygląd portalu oraz dzięki współpracy z 3 firmami - Stara Wędzarnia, Adnex oraz Stimo udało się uruchomić ponownie kamerę ON-LINE z Frysztaka na ulicy Frysztackiego . Pisaliśmy o tym w artykule "Wraca Frysztaka NA ŻYWO"

Skąd nas odwiedzacie...
Najczęściej odwiedzani byliśmy oczywiście z Polski. Kolejne miejsca to mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Francji, Holandii, Austrii czy Rosji. Nie zabrakło bardziej niezwykłym kierunków z których portal był odwiedzany - Chiny, Hongkong czy Kenia.

Co czytacie...
Każdy z naszych postów budzi u Państwa mniejsze lub większe zainteresowanie. Poniżej przedstawiamy 12 postów, które wzbudziły największe zainteresowanie wśród odwiedzających portal Frysztak24.pl w 2019 roku:


Co dalej...
Portal Frysztak24.pl jest tworzony przez Mieszkańców dla Mieszkańców Gminy Frysztak, każdy z Państwa może dołożyć swoją cegiełkę do budowy i jeszcze lepszego funkcjonowania portalu. Posiadacie Państwo jakieś informacje, które nie są widoczne na portalu - napiszecie do nas redakcja@frysztak24.pl. Robicie zdjęcia i chcecie się nimi podzielić z innymi mieszkańcami - wyślijcie zdjęcia do nas - redakcja@frysztak24.pl. Może macie chwilę czasu i chcecie spróbować sił w tworzeniu portalu lub macie jakiś ciekawy pomysł - zgłoście się do nas - redakcja@frysztak24.pl

Noworoczne życzenia!
Niech Nowy Rok przyniesie Państwu spełnienie najskrytszych marzeń, ogromne powodzenie i sprawi, że radość i pogoda ducha nie będą Państwa opuszczały nawet na krok. - życzy Redakcja Frysztak24.pl
DZIĘKUJEMY WAM ZA 2019 ROK.

Below Post Ad