Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Rekrutacja do przedszkola we Frysztaku

2 marca 2020 rozpocznie się rekrutacja do Przedszkola Publicznego nr 1 we Frysztaku na nowy rok szkolny 2020/2021. 

Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z obowiązującymi oświadczeniami są do pobrania u dyrektora placówki lub bezpośrednio z poniższych linków należy składać do 20 marca 2020 roku w przedszkolu.

Wnioski, oświadczenia, klauzule do pobrania:

Jesteśmy przedszkolem przyjaznym dziecku i otwartym na jego potrzeby, promującym działania twórcze swoich wychowanków, dającym możliwość wspaniałej zabawy i wszechstronnego rozwoju. Kierujemy się filozofią wychowania podmiotowego i respektujemy prawa dziecka. Łącząc zabawę z codziennymi zajęciami przygotowujemy dzieci do podjęcia obowiązków szkolnych. Nasze przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 16:00.

Panuje tu przyjazna i rodzinna atmosfera. Posiadamy wykwalifikowaną i życzliwą kadrę pedagogiczną. Wszyscy nauczyciele mają wykształcenie wyższe – pedagogiczne, doskonalą swój warsztat pracy uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach oraz podejmując podyplomowe studia. Nasza placówka nosi nazwę Przedszkole Publiczne nr 1 we Frysztaku. Organem prowadzącym jest Wójt Gminy Frysztak, nadzór pedagogiczny sprawuje kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Przedszkole położone jest na malowniczej górce, skąd rozciąga się piękny widok na Czarnorzecko-Strzyżowski Park Krajobrazowy.

Below Post Ad