Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

[Aktualizacja 12.03.2020 godzina 10:50] GOK i GOSiR zawieszają zajęcia!

Z powodu koronawirusa od 12 marca we wszystkich placówkach oświatowych na dwa tygodnie zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-edukacyjne. Gminne Ośrodki Kultury i Sportu również postanowiły odwołać zajęcia grupowe.

GOK
W związku z sytuacją w kraju, zajęcia artystyczne w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku zostają ODWOŁANE do 28 marca 2020 r.

W tym czasie ulegną również zmianie godziny pracy ośrodka - GOK Frysztak w dniach od 12 do 28 marca będzie czynny w godzinach od 9:00 do 17:00


GOSiR - Aktualizacja 12.03.2020 godzina 10:50
W związku z działaniami prewencyjnymi ukierunkowanymi na zmniejszenie rozprzestrzeniania się COVID-19 zwracamy się z prośbą o ograniczenie korzystania z obiektów Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. 
UWAGA:Ośrodek Sportu wstrzymał wszystkie stałe formy działalności oraz organizację imprez otwartych o charakterze sportowo-rekreacyjnym i turystycznym. Obiekty zewnętrzne oraz sala gimnastyczna są dostępne dla mieszkańców zgodnie z grafikiem rezerwacji, niemniej jednak jeśli nie są to rozgrywki czy treningi wynikające z kalendarza związkowego lub są to zajęcia, z których możecie Państwo zrezygnować prosimy w miarę możliwości o ograniczenie korzystania z obiektów. W szczególności dotyczy to placu zabaw gdzie dzieci wspinają się po zabawkach dotykając je rękoma  oraz sali gimnastycznej jako pomieszczenia zamkniętego. Sytuacja monitorowana jest na bieżąco, a o zmianach dotyczących zasad funkcjonowania GOSiRu będziemy informować na bieżąco. 


Dziękujemy za wyrozumiałość 
Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

Wszystkie informacje związane z KORONAWIRUSEM na terenie Gminy Frysztak - link - kliknij tu!

Below Post Ad