Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

INFORMACJA O CZASOWYM ZAMKNIĘCIU BIBLIOTEK W GMINIE FRYSZTAK

Z uwagi na dobro wszystkich Czytelników oraz w nawiązaniu do wystąpień i zaleceń Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o zminimalizowaniu zagrożeń rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2, Gminna Biblioteka Publiczna we Frysztaku informuje o czasowym zamknięciu placówki wraz z filiami w Cieszynie, Gogołowie, Lubli i Stępinie od 13 marca 2020 r. do odwołania.

W wyżej wymienionym terminie nie będą świadczone usługi dla Czytelników tj.: wypożyczenia, zwroty, udostępnienia zbiorów. Nie będą realizowane rezerwacje i zamówienia zbiorów.
Ponadto w bibliotekach, do odwołania, nie będą organizowane spotkania, zajęcia i inne zaplanowane wydarzenia. W zamkniętych dla Czytelników placówkach GBP prowadzone będą wewnętrzne prace biblioteczne. W sprawach pilnych zalecany jest kontakt telefoniczny (17/2777183) lub mailowy (biblioteka@frysztak.pl) z GBP we Frysztaku w godzinach 8:00 – 16:00 w dni robocze od poniedziałku do piątku.
Czas zamknięcia placówek może ulec zmianie. O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Za utrudnienia przepraszamy!

Wszystkie informacje związane z KORONAWIRUSEM na terenie Gminy Frysztak - link - kliknij tu!

Below Post Ad