SP Lubla najlepsza w turnieju o Puchar Przewodniczącego RGF

Sportowy akcent marca 2020 rozpoczął się „Halowym Turniejem Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Frysztak.

To właśnie w środę 04.03.2020 r. na sali Zespołu Szkół w Gogołowie spotkali się uczniowie aby wziąć udział w rozgrywkach promujących piłkę halową, zdrowy styl życia i aktywny wypoczynek. Celem Turnieju była także integracja uczniów i możliwość wymiany doświadczeń nauczycieli, a głównym trofeum był Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Frysztak.

Rywalizacja była bardzo zacięta, a każda akcja godna uwagi. Piłkarze pokazali charakter i sportowe serce. Poszczególne mecze były bardzo dynamiczne, a walka o każdą bramkę toczyła się do ostatniego gwizdka. Wisienką na torcie były przemyślane akcje, doskonałe podania i piękne gole.

Turniej otworzył i zakończył Pan Jacek Król - przewodniczący Rady Gminy Frysztak życząc zawodnikom udanej rywalizacji oraz podziękował zawodnikom i nauczycielom za przyjęcie zaproszenia i sportową grę. Przewodniczący dokonał także dekoracji zespołów oraz najlepszych zawodników.

Więcej zdjęć, informacji oraz wyniki turnieju znajdą Państwo na stronie GOSiR.Frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem, kliknij tu!